Veľké 3-izbové "Účko" na Javorníckej ulici, 79 m2

Veľké 3-izbové "Účko" na Javorníckej ulici, 79 m2

Popis nehnuteľnosti

Byt pozostáva z troch nepriechodných priestranných izieb a kuchyne. Príslušenstvom bytu kúpeľna, samostatné WC, komora a uzatvorená presklenná loggia, ktorá má vyhotovené zateplenie podlahy a bočných stien.
Byt v roku 2014 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Vymenené boli všetky vnútorné rozvody vody, elektriky a kanalizačné odpady. Novovyhotovené bolo murované jadro, keramický obklad stien a podláh v kúpeľni aj vo WC. Vo všetkých izbách, kuchyni a v chodbe boli vyhotovené laminátové podlahy. Vstupné a interiérové dvere boli vymenené za nové.

Byt sa predáva zariadený. Súčasťou bytu je kuchynská linka so spotrebičmi (umývačka riadu, plynová varná doska, elektrická rúra, digestor). V cene je obývacia stena v obývacej miestnosti, zariadenie detskej izby a spálne. V chodbe sa nachádza vstavaná skriňa. Na všetkých oknách sú osadené žalúzie. Majitelia majú záujem si ponechať sušičku na prádlo, chladničku a sedaciu súpravu z obývacej izby.

K bytu patrí aj pivnica na prízemí obytného domu. Okná bytu sú orientované na východ a juhozápad. Všetky izby sú svetlé a tak celkový pocit z bytu je veľmi príjemný. Výmera bytu je 78,89 m2 vrátane pivnice (bez plochy loggie).

Obytný dom bol v roku 2009 zateplený. V roku 2017 boli zmodernizované výťahy, vymenené boli aj vstupné dvere za nové plastové.

V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, potraviny, reštaurácia, lekáreň, obchody a autobusová zastávka.

V prípade Vášho záujmu Vám náš hypotekárny poradca BEZPLATNE pomôže s vybavením hypotekárneho úveru v banke a náš súdny znalec ktorého akceptujú všetky banky Vám vypracuje Znalecký posudok potrebný k vybaveniu úveru takže obchod Vám urobíme "na kľúč".

Videoprehliadka

Fotogaléria

Kontaktný formulár