3-izbový Bauring na ulici THK na Fončorde, kompletná rekonštrukcia

3-izbový Bauring na ulici THK na Fončorde, kompletná rekonštrukcia

Na ulici Trieda Hradca Králové v bytovom dome typ Bauring sa na 7. poschodí (nie najvyššom) nachádza kompletne prerobený 3-izbový byt. Podlahová plocha bytu je cca. 69 m2.

Byt pozostáva z kuchyne, priestrannej obývacej izby, spálne a detskej izby. Príslušenstvom bytu je kúpeľňa, samostatné WC, vstupná chodba, špajza a pivnica nachádzajúca sa v podzemnom podlaží bytového domu.

Byt bol v roku 2015 kompletne prerobený, v byte boli vyhotovené nové rozvody elektrickej energie ako aj nové kanalizačné odpady, novonainštalovaná bola kuchynská linka do tvaru "L". Novovyhotovené boli stierky v celom byte, podlahy v izbách aj v kuchyni boli vymenené za vinylové. V rámci rekonštrukcie bolo "potiahnuté" svetlo aj na loggiu a na loggii boli osadené elektrické zásuvky. Okná boli vymenené za nové drevené - europrofil. Vstupné dvere do bytu boli vymenené za bezpečnostné (Sherlock).

Veľkou výhodou je lokalita v ktorej sa byt nachádza a v ktorej je dostatok zelene, kľud a pokoj. Príjemný je výhľad z okien a loggie.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi ZDARMA pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu ktorý spolupracuje so všetkými bankami.

Viac podobných nehnuteľností môžete vidieť aj na našej webovej stránke ktorú Vám odporúčame si pozrieť, aby Vám náhodou neušla ponuka ktorá by Vás mohla osloviť. Taktiež nám môžete na našej webovej stránke vyplniť krátky formulár s Vašimi predstavami o bývaní a my sa Vám pokúsime nájsť Vaše vysnívané bývanie.

Veľký 3 izbový byt v Uľanke, Banská Bystrica

Veľký 3 izbový byt v Uľanke, Banská Bystrica

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Ľubietová

Stavebný pozemok pre rodinný dom, Ľubietová

67 bytov a nebytových priestorov

67 bytov a nebytových priestorov

Ako jeden z viacerích predajcov predávajúcich byty a nebytové priestory v Bytovom dome na Bakossovej ulici v Banskej Bystrici sme počas nášho pôsobenia počas rokov 2016-2019 predali suverénne najviac bytov a nebytových priestorov.

23 Bytov a nebytových priestorov

23 Bytov a nebytových priestorov

Ako jeden z predajcov predávajúcich byty a nebytové priestory v bytovom dome "Bývanie na Družby" v Banskej Bystrici sme predali suverénne najviac bytov a nebytových priestorov v tomto projekte.

Rodinný dom vo Zvolene

Rodinný dom vo Zvolene

Aj tento úžasný rodinný dom na sídlisku Zlatý potok vo Zvolene sme predali ku spokojnosti predávajúcich aj kupujúcich.