2-izbový byt na Fortničke

Pripravujeme predaj 2 izb. bytu na Fortničke

Popis nehnuteľnosti

Realitná kancelária MAXISS pripravuje predaj 2 izbového bytu na Fortničke na ulici M. Rázusa vo vyhľadávanej lokalite v centre mesta Banská Bystrica. Byt je o výmere cca. 57 m2 sa nachádza v tehlovej bytovke a na podlaží je situovaný ako vnútorný byt.

Dispozícia bytu: vstupná chodba o výmere cca. 9 m2, kuchyňa o výmere cca. 10 m2, dve izby o výmerách cca. 18 m2 a 15 m2 a sociálne zariadenie (kúpelňa s WC) o výmere cca. 3 m2+1.7 m2. Súčasťou bytu je aj balkón o výmere cca.1 m2 a 2 pivnice v podzemnom podlaží z toho jedna je murovaná a druhá s latkovými priečkami spolu o výmere cca.6 m2.

Byt je takmer v pôvodnom stave, vymenené boli len pôvodné drevené okná za plastové. Byt bude zauíjmavý pre záujemcov ktorý majú v úmysle si byt kompletne zrekonštruovať a mať ho vyhotovený presne podľa svojich predstáv. Parkovanie pre majiteľov je vyhradené rezidenčné priamo vo dvore pod oknami bytu za poplatok 5 € / rok.

Majiteľ má v úmysle zrealizovať predaj bytu po skončení neradostnej situácie s Covit-19 kedy začneme robiť obhliadky so záujemcami o byt ktorých si budeme s ich súhlasom evidovať a pred začatím obhliadok ich budeme kontaktovať.

V prípade Vášho záujmu o vybavenie hypotekárneho úveru Vám radi BEZPLATNE pomôžeme s jeho vybavením prostredníctvom nášho hypotekárneho poradcu ktorý spolupracuje so všetkými bankami a Znalecký posudok na kupovanú nehnuteľnosť Vám vypracuje náš súdny znalec ktorého akceptujú všetky banky takže obchod Vám urobíme "na kľúč".

Pre viac informácií ma neváhajte zavolať alebo môžete poslať mail.

Nehnuteľnosť sa ponúka výhradne cez osvedčenú realitnú kanceláriu MAXISS.

Fotogaléria

Kontaktný formulár